Prezentacja firmy

Misją AS Technologie Sp. z o.o. Sp. k. jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań w branży mechanicznej. Nasze działania opieramy na czterech podstawowych wartościach, do których zaliczają się: ludzie, inicjatywa, jakość i bezpieczeństwo.
Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w budowaniu wartości firmy, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem. Równie istotne jest dla nas aktywne poszukiwanie rozwiązań. Wprowadzając nowoczesne rozwiązania uzyskujemy niezależność, dzięki której poszukujemy nowych okazji do rozwoju. Niemniej istotna jest dla nas dbałość o jakość każdego procesu. We wszystkich działach firmy wprowadzamy najlepsze rozwiązania. Chcemy być wzorem w zastosowaniu najskuteczniejszych praktyk organizacyjnych oraz technologicznych. Kształtując naszą ofertę, środowisko pracy i procesy, dbamy także o bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz rozwój firmy.

Pragniemy być najlepsi w swojej branży i stale zwiększać udział naszych produktów i usług w rynku. Staramy się być tam, gdzie możemy dotrzeć do naszych potencjalnych klientów.